usuwanie znamion

Chirurgiczne usuwanie znamion w Euroklinice

Zmiany w pigmentacji skóry, potocznie nazywane pieprzykami, posiada każdy z nas. Choć większość z nich jest nieszkodliwa, istnieją przypadki, w których konieczne jest ich wycięcie chirurgiczne - ze względu na posiadanie cech, potencjalnie niebezpiecznych dla pacjenta.

Dzień piękna w Euroklinice

Zapraszamy na Dzień Piękna w Euroklinice, w trakcie którego zapoznamy Was z ciekawymi zabiegami w naszej klinice, zaprosimy na darmowe konsultacje oraz zabiegi pielęgnacyjne oraz te z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi w tym dniu oferujemy ze zniżką 15 %.

Operacja plastyczna – kto i gdzie wykona ją w bezpieczny sposób

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej są nie tylko popularne, ale też powszechnie dostępne. Wzrasta liczba placówek, gdzie oferowane są zabiegi i operacje korekcji różnych części ciała oraz niedogodności natury estetycznej.

korekcja męskiego nosa

Korekcja męskiego nosa w Euroklinice

Bartosz Pilawski, założyciel marki PILAWSKI, świetny projektant mody zdecydował się na operację plastyczną nosa w Euroklinice w Katowicach. Korekcja nosa była ważna nie tyle ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Bartek nie rozstawał się z kroplami do nosa. Skrzywiona przegroda utrudniała oddychanie, projektant zmagał się z częstymi infekcjami, co mocno utrudniało jego codzienność.

modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki na sali operacyjnej

Piękna sylwetka i jędrne ciało to marzenie wielu osób. Niestety stosowanie właściwej diety czy uprawianie aktywności fizycznej nie zawsze skutkuje uzyskaniem zamierzonych rezultatów. Wówczas z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna.

modelowanie twarzy

Metody przywracania twarzy młodego wyglądu

Z profesjonalnych metod i zabiegów odmładzających korzysta coraz więcej osób. Wszystko za sprawą rozwoju medycyny estetycznej i dostępności coraz większej liczby innowacyjnych sposobów na przywrócenie twarzy atrakcyjnego wyglądu. Wśród najczęściej stosowanych czynności można wyróżnić lifting twarzy cały i częściowy, jak i metody bez skalpela. Które techniki cieszą się największym powodzeniem i na czym polegają?

Projekt Unijny - Logotypy

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2014-2020