Dzień piękna w Euroklinice

Dzień piękna w Euroklinice

Zapraszamy na Dzień Piękna w Euroklinice, w trakcie którego zapoznamy Was z ciekawymi zabiegami w naszej klinice, zaprosimy na darmowe konsultacje oraz zabiegi pielęgnacyjne oraz te z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi w tym dniu oferujemy ze zniżką 15 %.

W programie:

- Darmowe konsultacje kosmetologiczne, które przeprowadzać będzie kosmetolożka mgr Małgorzata Wołoch. Dowiecie się, jak ujędrnić skórę twarzy, poprawić jej owal, zlikwidować zmarszczki. Poznacie zabiegi, które poprawiają wygląd sylwetki, pozwalają wysmuklić ciało i pozbyć się cellulitu. Nasza specjalistka odpowie na wszelkie pytania w tym zakresie i poinformuje o zabiegach, jakich potrzebuje Twoja twarz i ciało, a także dopasuje zabiegi do rodzaju skóry i konkretnego problemu. Tego dnia mezoterapia nawilżająca będzie dostępna w promocyjnej cenie minus 15 %.

- Darmowe konsultacje dietetyczne u dietetyczki klinicznej mgr Anny Ligęzy. Specjalistka Eurokliniki w zakresie dietetyki przeprowadzi profesjonalny pomiar masy ciała, tkanki tłuszczowej w procentach i poziomu nawodnienia, a także pomiar masy mięśniowej i wskaźnik wieku metabolicznego. Dodatkowo omówi pomiar oraz przedstawi ogólne zalecenia dietetyczne.

- Dodatkowo w trakcie Dnia Piękna oferujemy w promocyjnej cenie zabiegi z użyciem botoksu i kwasu hialuronowego, które będzie przeprowadzać dr n. med. Karolina Mikuś - Zagórska, specjalistka chirurgii plastycznej. W trakcie wizyty dowiecie się, jakiego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej potrzebuje twarz. Tego dnia cena zabiegów obniżona zostaje o 15 %.

- Zapraszamy 15 września w godzinach 10.00 – 18.00. Zarówno na darmowe konsultacje, jak i zabiegi konieczne są zapisy. Umawianie wizyt możliwe jest telefonicznie:
tel. 693 866 118 lub 32 252 40 40.

W trakcie Dnia Piękna zapraszamy również na dietetyczny poczęstunek oraz degustację produktów, które pomagają w regeneracji skóry twarzy.

Projekt Unijny - Logotypy

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2014-2020